Şartlar Ve Koşullar

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı yaseminsoy.com.tr ‘a(Bu metinde “yaseminsoy.com.tr” olarak kullanılacaktır) aittir.

yaseminsoy.com.tr internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dâhil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, megbaby’ in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz.

www. yaseminsoy.com.tr.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

yaseminsoy.com.tr internet sitesini ziyaret eden ve yaseminsoy.com.tr sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartları’ nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.