Yaseminsoy Lalin Collection Makinede Yıkanabilir Altı Kaymaz Pembe Renk Shaggy Banyo Halısı, Paspas 50 x 80 cm

Ürün Kodu 2030
Stok Miktarı 1

₺ 240,00

Lalin serisi yıkanabilir halı modelleri ile artık ulaşılmaz değil!

-Çevre ve hayvan dostudur.
-Toz yapmaz, tüy tutmaz ve temizlenmesi kolaydır.
-Kokusuz.
-Dört mevsim rahatlıkla kullanılabilir.
-Soğuğa dayanıklıdır.

  • AÇIKLAMA
  • ÖZELLİKLER
  • YORUMLAR
AÇIKLAMA
AÇIKLAMA

Minimalizmden hoşlananlar için kaliteli ve sade tasarımlar sunan Yaseminsoy Lalin Collection'a ait ürünlerimiz ile evlerinize şıklık katabilirsiniz! 
Halı üst yüzeyi 100% polypropylen frize iplikten yapılmış havlardan oluşmaktadır. Hav Yüksekliği: 25mm. Hav Ağırlığı: 900gr./m². Halı Toplam Ağırlık: 1700gr./m². Halılarımız dertsiz olarak nitelendirilen,
temizliği oldukça kolay olan halılardır. Fazla ağır olmadıkları için kolayca yerden kaldırabilir, istediğiniz yere taşıyabilir, 
çamaşır makinesinde yıkayıp temizlik işleminizi tamamladıktan sonra katlayarak istediğiniz yerde alandan tasarruf ederek muhafaza edebilirsiniz. 
İnce yapısı sayesinde dolap içlerinde fazla yer kaplamayacaktır. Çevre ve hayvan dostudur. Kaymaz tabanı sayesinde istediğiniz her zeminde
koridor, mutfak gibi gidiş gelişin, hareketin yoğun olduğu yerlerde bile güvenle kullanabilirsiniz. Serdiğinizde dalgalanma yapmaz, zemine tam olarak oturur. 
Antialerjiktir. Ürünümüz makinede yıkanabilir özelliktedir. Kuru temizleme yapmayınız. 30-40 derecede makinede hassas yıkama programları ile yıkayabilirsiniz. 
Ürün temizliğinde yağ çözücü, yumuşatıcı, yüksek etkili beyazlatıcı veya çamaşır suyu gibi ultra güçlü kimyasal madde kullanmayınız. 
Ürünü daha uzun ömürlü kullanımı için kurutma makinesinde kurutmayınız. Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız. 
Halılarımız koku yapmama özelliğine sahiptir, kolayca kururlar. Tozumaz, tüy dökmez ve hava yapmazlar.

ÖZELLİKLER
ÖZELLİKLER
YORUMLAR
YORUMLAR

Bu Ürünlere de Bakabilirsiniz